Naujienos

„Vėjų teatro“ spektaklis „Kapt kapt kapt“ – Birštone

2023 09 11

Maloniai kviečiame rugsėjo 30 d. (šeštadienį) 12 val. į „Vėjų teatro“ spektaklį „Kapt kapt kapt“ patiems mažiausiems – 0–3 metų vaikams ir jų tėveliams, kuris vyks Birštono kultūros centro fojė. Tai projekto „Kūrybiniai susitikimai po liepa“, finansuojamo Lietuvos kultūros tarybos ir Birštono savivaldybės, renginys.

Spektaklis netradicinis – tarp scenos ir žiūrovų nebus atstumo, betarpiškai bendraujant mizanscenose įtraukiami žiūrovai, jiems pasiūlant interpretuoti čia ir dabar. Aktoriai Iveta Raulynaitytė ir Lukas Ignatavičius lyg lietaus architektai kurs debesis, lietaus lašus ir stebėtojus įsuks į lietaus žaidimą, netikėtą, kupiną garsų, muzikos, fantazijos. Jie siūlys paliesti ir pajusti įvairias tekstūras, apčiuopti formas. Net ir patys mažieji žaisdami galės mokytis pažinti ir suprasti pasaulį bei vienas kitą, pabendrauti, pabūti kartu.

Spektaklis „Kapt kapt kapt“ pastatytas pagal Indrės Pliuškytės-Zalieckienės to paties pavadinimo knygą, kurioje lietutis keliauja mišku ir krečia išdaigas. Tad „Vėjų teatro“ scenoje kaupsis lietaus debesys ir kapsės dainelėje dideliais lašais.

Režisierė Eglė Kižaitė, scenografė Šarūnė Pečiukonytė, kompozitorius Pijus Narijauskas spektaklį statė atsižvelgdami į ankstyvosios vaikų raidos ypatumus, todėl ypatingas dėmesys skiriamas žaidybinėms teatro priemonėms. „Vėjų teatras“ – profesionalų komanda, kurianti vaikams, skatinanti vaikų vystymąsi, vaizduotę, mokanti suprasti ir išreikšti mintis, ugdanti kūrybiškumą ir emocinį intelektą, pažinimo ir kalbos įgūdžius.

Spektaklyje laukia emocingas, kūrybiškas, naujų potyrių suteikiantis pažintinis žaidimas.

Spektaklio trukmė – 25 min. ir 20 min. laisvas žaidimas.

Spektaklis skirtas 0–3 metų vaikams.

Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija tel. (8 319) 65 760 arba el. p. info@birstonasvb.lt