Naujienos

Atnaujinama bibliotekos padalinių veikla. Kviečiame naudotis knygų išdavimo bekontakčiu būdu paslauga

2020 05 20

Mieli bibliotekos padalinių lankytojai,

nors šalyje sušvelnintos karantino sąlygos, bet LR Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu bibliotekos dar negali teikti skaityklų (periodinių leidinių, kompiuterių, interneto ir kt.), atvirųjų fondų, vaikų  bibliotekų (išskyrus knygų išdavimą) paslaugų. Nuo balandžio 28 d., atnaujinama Birštono viešosios bibliotekos padalinių veikla, pradedama teikti iš anksto rezervuotų knygų išdavimo bekontakčiu būdu paslauga.      

BIRŠTONO VIENKIEMIO PADALINYJE KNYGAS UŽSISAKYTI GALITE:

Apie suformuotą užsakymą informuosime jus telefonu arba el. paštu. Užsakytas knygas pristatysime trečiadieniais nuo 9 iki 11 val.

NEMAJŪNŲ PADALINYJE KNYGAS UŽSISAKYTI GALITE:

Apie suformuotą užsakymą informuosime jus telefonu arba el. paštu ir užsakytas knygas pristatysime sutartu laiku.

SIPONIŲ PADALINYJE KNYGAS UŽSISAKYTI GALITE:

Apie suformuotą užsakymą informuosime jus telefonu arba el. paštu ir užsakytas knygas pristatysime sutartu laiku

Kadangi padaliniuose neturime patalpų, kur grąžintas knygas  karantinuoti, labai prašome pasiskolintas knygas grąžinti tik pasibaigus karantinui.

Primename, kad galite naudotis ir elektroniniais šaltiniais https://www.birstonasvb.lt/Naujiena/ka-skaityti-kai-bibliotekos-durys-uzvertos/

Džiaugiamės, kad Birštone nenustatytas nė vienas susirgimo atvejis, tačiau kaip teigia Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas Aurelijus Veryga, karantino švelninimas jokiu būdu nereiškia, kad virusas įveiktas, todėl kiekvienas „atlaisvinimas“ pats savaime gali lemti susirgimo koronavirusine infekcija augimą.

Būkime atsargūs, supratingi, elkimės atsakingai, laikykimės karantino sąlygų, kad ir toliau išliktume sveiki. Malonių jums akimirkų su knyga savo jaukiuose namuose.