Abonementas, skaityklos

Abonementas, skaityklos

Tel. (8 319) 65615
El. p. suaugusiu@birstonasvb.lt

Irma Kleizienė
Vyresn. bibliotekininkė
el. paštas: irma.kleiziene@birstonasvb.lt

Danguolė Straukuvienė
Vyresn. bibliotekininkė
el. paštas:
danguole.straukuviene@birstonasvb.lt


Abonemente k|omplektuojama grožinė ir įvairių mokslo šakų bei informacinė literatūra. Galima pasiskolinti ir klausytis garsinių knygų.

Kraštotyros dokumentų fondas supažindina su Birštonu, jo istorija ir dabartimi.

Prireikus galima naudotis TBA paslauga - pasirūpinsime jums reikalingo leidinio suradimu ir parsiuntimu iš kitų bibliotekų.

Neįgaliesiems ir senyvo amžiaus Birštono savivaldybės gyventojams siūlome knygnešystės paslaugą.

Teikiame bibliografinę ir faktinę informaciją. Galite iš anksto nurodyti jus dominančias temas (tel. (8 319) 65 615, internetu užpildžius užklausos formą Klausk bibliotekininko.

Periodikos skaitykloje prenumeruojami laikraščiai ir žurnalai. Čia galite ne tik skaityti, bet ir klausytis muzikos, audioknygų, grožinės literatūros garso įrašų. Rengiame literatūros, dailės, įvairias informacines parodas.

Medijų skaitykloje siūlome naudotis viešosios interneto prieigos (VIPT) kompiuteriais ir internetu, bibliotekoje veikia belaidis interneto ryšys.

Kviečiame susipažinti ir naudotis moderniomis technologijomis: grafine planšete, negatyvų ir nuotraukų skaitmeniniu 360 skeneriu, Web tipo FHD kameromis.

Prenumeruojame duomenų bazes, siūlome naudotis www.ibiblioteka.lt paslaugomis, skaityti elektronines knygas (bibliotekos skaityklės į namus neišduodame).

Organizuojame kompiuterinio raštingumo mokymus.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-08-31
Galerija