Mokymosi ir technologijų erdvė

Apie erdvę

Erdvė įkurta Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriuje, įgyvendinant Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos inicijuotą projektą „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje viešosios interneto prieigos infrastruktūroje“ nuoroda apie projektą, kuriuo siekiama plėtoti ir atnaujinti viešos prieigos kompiuterių ir interneto infrastruktūrą viešosiose bibliotekose, sudarant sąlygas gyventojams dalyvauti skaitmeninių kompetencijų ugdymo ir vietos skaitmeninio turinio kūrimo bei kitose skaitmeninės informacijos iniciatyvose.

Joje galima nemokamai išbandyti šiuolaikiškus robotikos, inžinerijos bei programavimo rinkinius: 3D spausdintuvus, Lego robotikos, programuojamų mikrokontrolerių rinkinius, edukacinius dronus, mikrokompiuteriukus, dalyvauti įdomiuose užsiėmimuose bei veiklose nuoroda robotikos laboratorijoms.

Lankytis ir kurti erdvėje gali visi norintys! Kviečiame smalsius, šiuolaikinėmis technologijomis besidominčius tėvelius su vaikučiais, fizikos, chemijos, informatikos mokytojus ir moksleivius, studentus išbandyti naujoves kartu.

ATEIKITE, KURKITE ČIA IR DABAR! Jeigu išmanote programavimą ir domitės konstruktoriais, kviečiame išbandyti juos kartu su savo vaikais ar savanoriauti.

Mokomieji video, kaip naudotis erdvėje Jūsų laukiančiais:
1. programavimo rinkiniais „Arduino" ir „Micro:Bit";
2. Lego Education rinkiniais „Lego Mindstorms".
Paskutinį kartą redaguota: 2020-02-26

Darbo laikas

Pirmadieniais–penktadieniais nuo 12.00 iki 17.00 val.

Išskyrus laiką, kuriuo vyksta robotikos laboratorijos vaikams ir paaugliams.

Registracija ir informacija

Tel. Nr. (8 319) 56780

el.p. vaiku@birstonasvb.lt

Svarbu!

Vaikams iki 16 m. reikalingas tėvų sutikimas. Jį pasirašyti galite bibliotekoje.