Vykdomi projektai

„Kūrybiška, išmani ir mobili biblioterapija"
Projekto trukmė: 2020 03 02-2020 12 18

Projekto vadovė: Alina Jaskūnienė, el. p. alina.jaskuniene@birstonasvb.lt   tel. Nr. (8 319) 65 760

Projekto partneriai: 
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos medicinos biblioteka, Lietuvos biblioterapijos asociacija, Humanistinės ir egzitencinės psichologijos institutas (HEPI), UAB leidykla „Vaga", UAB leidykla „Tyto alba", Prienų ir Birštono krašto laikraštis „Gyvenimas", Nemuno kilpų laikraštis „Naujais Gėlupis", naujienų portalas „kvitrina.com", Prienų raj.-Birštono diabeto klubas „Versmė", onkologinių ligonių klubas „Viltis gyventi", Birštono TAU.

Projektą finansuoja:
Lietuvos kultūros taryba, LR kultūros ministerija ir Birštono savivaldybė.

Apie projektą.
Projekte ypatingas dėmesys skiriamas biblioterapijai - gydančiam skaitymui. Tinkamai parinkta, pozityviai nuteikiančia literatūra, specialistai padės Jums į asmenines problemas pažvelgti iš šalies, išsklaidyti neigiamas emocijas, atrasti gyvenimo džiaugsmą, keisti požiūrį į nerimą keliančias situacijas.

Numatytos veiklos:
  • susitikimai su psichologais, jų motyvuojančių knygų pristatymai;
  • biblioterapiniai praktiniai vakarai;
  • biblioterapijos+rašymo terapijos užsiėmimai;
  • gražia Birštono tradicija tapusi 5-oji respublikinė biblioterapijos konferencija „Biblioterapija. Knyga gali prakalbinti ir gydyti".

Projektu kviesime ne tik į įdomius renginius bei veiklas, bet ir sukursime atpalaiduojančią mobilią programėlę „Meditacinė biblioterapija", kuria galėsite naudotis savo išmaniuosiuose telefonuose ar bibliotekos poilsio erdvėje.

Projektas atviras visiems! Kviečiame dalyvauti.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-07-02